İdealist gençler sahada

Kocaeli Sivil Toplum Merkezi’nde geçtiğimiz gün dönemin ikinci toplantısını gerçekleştiren İGDER üyeleri, eğitim ve turizmi ön plana alan çalışmalar yapacak.

İGDER, toplantıda Ana Sultan Anaokulu Müdürü ve Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği İl Başkanı ve Bölge koordinatörü Rümeysa Şen ve Giz Kişisel Gelişim Akademisi Sahibi Tuğba Yıldız’ı ağırladı. İdealist Gençlik Derneği Başkanı Ferhat Ertem, siyaset üstü bir tavırla kente katkı sunacak çalışmalar planladıklarını aktardı.

İGDER YÖNETİMİNDEKİLER

İGDER’in yönetimi şu isimlerden oluşuyor:

Ferhat Ertem(Başkan), Tuğba Kahyaoğlu (Bşk.Yard.), İskender Kaan Yılmaz(Genel Koordinatör), Mustafa Arha(Eğitim), Ferdi Şimşek(Kültür Sanat ve Turizm), Nevin Gülçebi(Dernekler ve Kurumlarla İlişkiler), Cengiz Gülmez(Halkla İlişkiler ve Üyelik), Ayşe Aydın(Tanıtım Medya ve Organizasyon), Yıldız Özçelik(Sosyal Hizmetler), Muazzez Özentürk(Ar-Ge Proje), Gündoğdu (Spor), Cansu Canbaz(Mali İşler), Melisa Demir(Üniversite), Ahmet Tezer(Lise), Denetim Kurulu Başkanı Tuncay Ertem(Denetim Kurulu Bşk), Şeyma Avcı, Esma Kazdal Çimen, Gülsüm Demir, Elif Harmanlıklı Özdemir, Mecit Ünal, Birsen Akdağ, Selami Tosun, Selcan Özkan, Umut Karagöz, Habibe Gülmez(Üye)

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4541938/idealist-gencler-sahada