Kozlu maçı için seferberlik

Pazar günü 13.30'da oynanacak Kozlu Belediyespor maçında Kocaelispor, İsmetpaşa Stadyumu’na gelen misafirlerini harika bir sürprizle karşılıyor. Numaralı A ve B kapılarından 50 TL’ye bilet alan tüm taraftarlara lisanslı Kocaelispor forması hediye ediyor. Kocaelispor, 25 Ocak 2015 Pazar günü saat 13.30’da oynayacağı ve zirve yarışında büyük önem arz eden Kozlu Belediyespor karşılaşmasını izlemeye gelecek taraftarlarına, Numaralı A ve B kapılarından 50 TL karşılığında alacakları biletlerin yanında lisanslı Kocaelispor forması hediye ediyor. Çok sayıda taraftarın daha önce büyük ilgi gösterdiği bu kampanyayı tekrar hayata geçiren Kocaelispor, “Formasız taraftar kalmasın” diyerek, taraftarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Kocaelispor Yönetim kurulu tarafından yapılan açıklama şöyle:


HAYDİ KOCAELİ! HEP BİRLİKTE ZİRVEYE!

Dişimizle, tırnağımızla, formadaki terimizle, on binlerin duasıyla çıktığımız şampiyonluk yürüyüşümüz, kaldığı yerden devam ediyor. Zirveye giden yolda İsmetpaşa, sahiplerini bekliyor…

Öyle bir sevda ki bu sevda, emekle beslendi her zaman, sevgiyle beslendi. Bir şehrin takımını ne kadar sevebildiğini gösterdi tüm dünyaya, oynadığı lige bakmadan.

Yıllar önce, vardiyasını tamamlayan yorgun işçinin, mesaisi biten memurun, maç saatinde son müşterisini uğurlayan esnafın, okuldan çıkmak için son zili bekleyen öğrencinin bir araya geldiği, birlikte büyüttükleri bu sevdayı omuz omuza, coşkuyla göklere haykırdıkları o maçlar artık geri gelsin diye; Haydi Kocaeli! İsmet Paşa seni bekliyor!

Kocaelispor’umuzun Bölgesel Amatör Lig’de, Pazar günü saat 13:30’da, İzmit İsmetpaşa Stadyumu’nda oynayacağı ve zirve yarışında büyük önem arz eden Kozlu Belediyespor karşılaşmasına, işçi, memur, öğrenci, esnaf fark etmeksizin, şehrini ve şehrinin ruhunu seven, o eski günleri özleyen genç, yaşlı, çoluk çocuk herkesi, Kocaelispor’un gerçek sahiplerini, Tekirdağ maçında olduğu gibi tribünleri doldurmaya, hep beraber, sevdamızı coşkuyla yaşamaya bekliyoruz.

HAYDİ KOCAELİ EVİMİZE, İSMETPAŞAYA!Bilet Fiyatları:

Kale Arkası: 5TL

Maraton: 10TL

Numaralı B (Formasız): 20TL

Numaralı B (Formalı): 50TL

Numaralı A (Formalı): 50TL

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4551484/kozlu-maci-icin-seferberlik