Melih Gürbüztürk’e moral ziyareti

Kocaelispor’un eski futbolcularından Fevzi Açıkgöz, Faruk Sarman ve Sinan Uğur geçtiğimiz günlerde 1990-94 yılları arasında Kocaelispor forması giyen, 2.Lig’de büyük puan farkıyla gelen şampiyonluk ve 1.Lig’de ilk yarıyı lider bitiren efsane kadrolarda yer alan Melih Gürbüztürk’ ü yaşamını sürdürdüğü Hendek’te ziyaret ettiler.

MORAL ZİYARETİ

Kocaelisporlu eski futbolcular uzun süredir emes hastalığıyla mücadele eden Melih ile yemek yiyip, moral verdiler. Ziyarete TFF Sakarya Bölge Antrenörü Adem Tandoğan da katıldı. Eski takım arkadaşlarını karşısında gören Melih Gürbüztürk oldukça sevinci ve duygulandı. Melih, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip Açıkgöz, Sarman ve Uğur’a teşekkür etti.

ASANSÖR GEREKİYOR

Hastalığından dolayı evlenemeyen, anne babası da oldukça yaşlı olan Melih tek başına hayat mücadelesi veriyor. Kocaelisporlu eski futbolcular Melih’in özellikle ikinci kattaki evine çıkıp inmekte güçlük çektiğini, acil olarak bir asansöre ve bakıcıya  ihtiyaç olduğunu belirterek, bu konuda Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin ve hayırseverlerin desteğini istediler.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4561155/melih-gurbuzturke-moral-ziyareti