Başiskele Damlarspor, Arslanbey sınavında

Averajla liderlik koltuğunda oturan Damlarspor, 1 puan gerisinde bulunan Arslanbey GB ile 18.00’de kozlarını paylaşacak. Çınarlıspor-Tayfunspor, Bağdatspor-İhsaniyespor ve Diliskelesi-Ateşspor günün diğer maçları.

BAŞİSKELE’DE ZORLU MAÇ

Bu sezon ilk kez yer aldığı Süper Lig’de 2’inci haftayı zirvede tamamlayan Damlarspor, bu kez grubun bir diğer iddialı takımı Arslanbey GB karşısında sınav verecek. Geçen hafta İhsaniyespor karşısında 2-0 öne geçmesine rağmen üstünlüğünü sürdüremeyen Damlarspor, evinde kazanmak istiyor. İlk galibiyetini Çınarlıspor’u 3-1 yenerek elde eden Arslanbey GB’de bu zorlu deplasmanda üç puan hedefliyor.

BAĞDATSPOR-İHSANİYESPOR

Süper Lig’de geçen yılda aynı grupta alan, Play-Off’a yükselen Bağdatspor ile İhsaniyespor, eski güçlerinde olmasa bile yine de iddialılar. Grupta oynadığı tek maçta deplasmanda Suadiyespor’u yenen Bağdatspor, iki maçta 1 puan alan İhsaniyespor’u konuk edecek. Cephanelik Stadı’ndaki karşılaşma 15.00’de başlayacak. Grupta iddialı Diliskelesispor, Ateşspor ile Tavşancıl Stadı’nda aynı saatte karşılaşacak.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4567065/basiskele-damlarspor-arslanbey-sinavinda