İmam Hatip’te bayramlaşma

İzmit İmam Hatip Lisesi’nde yapılan bayramlaşmaya AK Parti Kocaeli Milletvekili M.Akif Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhterem Aktaş, Büyükşehir Belediyesi eski Genel Sekreter Yardımcısı Cemal Şişman, İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç,  İzmit İmam Hatip Lisesi Müdürü İsmail Birdane ile STK’ların yönetici ve üyeleri katıldı.

Bayramlaşma organizasyonunu yapan STK’ların başkanlarından sonra AK Parti Kocaeli Milletvekili M.Akif Yılmaz selamlama konuşması yaptı. Gözyaşının ve kanın akmadığı gerçek bayramların yakında olduğunu umut ettiğini belirten Yılmaz, “Terörist FETÖ ve örgütünün hainliği nedeniyle insan kaynağımız gerçek bayramlara ulaşmak için çalışmalarımızı 10’a katlamalıyız. İmam hatip liselerini dedelerimiz kurdu, milletin sahip çıktığı kurumların daha da güçlenmesini sağlamalıyız.” dedi.

Bayramın gerçek bayram gibi kutlanması gerektiğini belirten KİHMED Başkanı Sabahattin Yamak, terör örgütlerine karşı uyanık olunmasını istedi. Konuşmaların ardından programa katılan STK temsilcileri birbirleriyle bayramlaştı.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4574454/imam-hatipte-bayramlasma