Zeray İnşaat’tan Kocaeli’ye özel teşekkür

Şehrimizin en prestijli projelerine imza atan ve Kocaeli’nin markalarından biri olmayı başaran Zeray İnşaat, kriz dönemlerinde bile ulusal bazda sektör liderleri arasındaki yerini korudu. Kocaeli’nin önemli bir markası olarak her geçen gün büyüdüklerini vurgulayan Zeray İnşaat Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Sevinç Soydan, gösterdikleri ilgi nedeniyle tüm Kocaelilere teşekkür etti.

650 MİLYONLUK YATIRIM

Soydan, “Hayata geçirdiği konut projeleriyle güven ve konforlu yaşam alanında, güvenilir bir marka oluşturan Zeray İnşaat, ülkemizde ve dünyada yaşanan olumsuz ekonomi döneminde bile , tamamen öz sermaye ile 650 milyon liralık yatırımla Kartepe’de Forum Anatolia projesine başlamıştı.

Türkiye’de inşaat sektörünün durma noktasına geldiği zamanlarda bile, Kartepe, Başiskele ve diğer illerdeki projelerine devam eden Zeray İnşaat, konut kredilerinin de düşmesiyle birlikte aldığı riskli kararın ne kadar doğru olduğunu kanıtladı” dedi.


KOCAELİLERE TEŞEKKÜR

Zeray İnşaat Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Sevinç Soydan, alınan stratejik kararlarla, krizlerden etkilenmeyen ve sürekli geleceğe yönelik yatırımlar yapan, projelerini güncelleyen ender kuruluşlardan biri olduklarını vurguladı ve vatandaşın gösterdiği ilgi nedeniyle tüm Kocaelilere yürekten teşekkür etti.

ÇAYIROVA’DA 1.000 KONUTLUK DEV PROJE

Zeray İnşaatın planlanan projeleriyle ilgili bilgilendirmelerde de bulunan Sevinç Soydan, “Biz bu kentin en önemli markasıyız. Şuanda çevre illerimizde de devam eden projelerimiz var. Yakın sürede İstanbul sınırında Çayırova’da 200.000 m2 inşaat alanı, yaklaşık bin adet konut ve ticari ünitelerden oluşan konseptle uluslararası boyutta bir projeye başlıyoruz. Bu projemizi de maksimum 15 ay gibi bir süreçte tamamlamayı hedefliyoruz.


FARKLI İLLERDE YENİ PROJELER

2020 yılı içerisinde Kocaeli’nin dışında Akdeniz, Ege, Marmara ve Ankara’da konut projeleri geliştireceğiz. Bu projelerimizin özellikleri dünya standartlarının üzerinde; gerek ulusal gerekse de uluslararası marka değeri olan projeler olacak. 2020 ve 2025 yılı hedeflerimizde Türkiye’nin sektöründeki bilinirliliği en yüksek markası haline gelmiş, global çapta da altyapısını tamamlamış ve uluslararası marka olma yolunda adım atmış olacağız” dedi.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4845151/zeray-insaattan-kocaeliye-ozel-tesekkur