“Belirsizlik artık bitmeli”

“BELİRSİZLİK SONA ERMELİ”

Sefa Nadir’in açıklamaları: “Uzun bir ara vardı. 3 ay boyunca mecburen evlerdeydik. Hocalarımızın verdiği bireysel programları yapmaya çalıştık ama tabii ki takımca yapılan antrenmanlar futbolcular için daha yararlıdır. Biz de 3 ay sonra idmanlara başladık. 10 günlük süreçte iyi bir çalışma dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. Belirsizlik hala devam ediyor. Bence bunu bir an önce netleşmesi ve futbolcuların buna göre odaklanması lazım diye düşünüyorum. En sağlıklı şekilde karar vermeleri lazım ki takımlar da ona göre planlarını yapsın”

“DEZAVANTAJLI BİR DURUM”

“Sezon bitmesi ve yeni sezonun başlayacağı sürenin kısa olması hem kulüpler hem de oyuncular açısından da çok dezavantajlı bir durum. Bazı takımlar transfer yapacak, bazı futbolcular ona göre planlamasını yapacak. TFF’nin bunları da göz önüne alarak en sağlıklı şekilde ve bir an önce karar vermeleri gerekiyor diye düşünüyorum”

“SICAKLARDA NASIL OLACAK?”

“Özellikle Temmuz’da, yazın ortasında bazen uyarı bile yapıyorlar dışarı çıkmayın diye. Çoğu takımın da stadyumlarında ışıklandırması yok. Saha şartları da uygun olmayabiliyor. Mesela sezon başında biz Payas’a gittiğimizde içeri girememiştik. Aşırı derecede sıcaklık vardı. Taktiği bile dışarıda yapmıştık”

“YÜZDE 99 ŞAMPİYONUZ”

“14 puanlık avantajımız var. Açıkçası yüzde 99 şampiyonuz diyebiliriz. Takım en iyi şekilde çalışıyor, bunun bilincindeyiz. Maçlar oynanacakmış gibi hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Karara göre de duruma bakacağız.

“ÖNCELİĞİM KOCAELİSPOR

“Sözleşmedeki opsiyonun kullanıldığına dair tebligat geldi. Tabii ki benim önceliğim her zaman Kocaelispor. İnşallah 2.Lig’de de Kocaelispor formasını giyerim. Tabii önümüzdeki süreç ne getirir bilmiyoruz. Kendimi hazır hissediyorum. İlk kez 2.Lig’de forma giyeceğim. Onun için de elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağım.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/4937129/belirsizlik-artik-bitmeli