“Yenemeyeceğimiz bir takım değildi”

“İLK YARI ÇOK İYİ OYNADIK”

Başkan Ahmet Güntepe, Play-Off maçları öncesinde yaşanan sürecinde oyuncuları olumsuz etkilediğini belirterek, “Her takım için zor bir süreçti. Maçlar oynanacak mı, oynanmayacak mı diye bekledik. Sonuçta maçların oynanacağı açıklandı, Antalya’ya geldik. Rakibimizi biliyorduk, buna göre hazırlandık. İlk yarı da çok etkili oynadık, iki-üç gol atabilirdik. Böyle maçlarda pozisyona girdiğiniz zaman atmanız gerekir” dedi.

“DEMEK Kİ NASİP DEĞİLMİŞ”

Güntepe, ikinci yarının hemen başında yenen talihsiz golden sonra oyundan düştüklerini ifade ederek, “İlk yarıdaki oyuna göre, ikinci yarı maçı lehimize çevireceğimize çok inanmıştık. Ancak ikinci yarının hemen başında yediğimiz penaltı golü, bizi oyundan düşürdü. Tabi ki çok üzgünüz, buradan 2.Lig’e çıkmak istiyorduk. Demek ki, nasip değilmiş. En çok da yenebileceğimiz bir takıma kaybettiğimiz için üzülüyorum” dedi.

“BURAYA GELMEMİZDE ÇOK BÜYÜK BAŞARIDIR”

Başkan Güntepe, “Yenisi olduğumuz ligde, diğer kulüplere göre çok daha az para harcadık. Doğrusunu söylemek gerekirse de, kimse bizim buralara gelmemizi beklemiyordu. Sezon başında bize de sorsalar zor derdik. Ama çok iyi sezon geçirdik, takımı Play-Off’a taşıdık. Takımın buralara kadar gelmesinde katkısı olan, bize her türlü desteği veren Belediye Başkanımız Zeki Aygün’e, teknik heyetimize ve futbolculara teşekkür ediyorum” dedi.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/5049852/yenemeyecegimiz-bir-takim-degildi