Gizemli ‘Sevince’ afişleri büyük merak uyandırdı

Çayırova'da yaklaşık iki hafta önce bütün ilçe üzerinde yalnızca “Sevince” yazılı pankartlara uyandı. İlçenin dört bir yanına asılan afiş, pankart ve billboardlar evinden çıkan vatandaşın dikkatini çekti ve gizemli tutulması büyük merak uyandırdı. Reklam çalışmasının ardından ne çıkacağını, kimlerin hazırladığını, neyi anlattığını birkaç güne öğrenmeyi bekleyen vatandaş, günler geçmesine rağmen hala herhangi bir açıklama yapılmayan “Sevince” sloganını konuşuyor.

İlçenin her mahallesinde, sokağında, durağında, ana ulaşım güzergahlarında, camilerin, okulların ve uğrak mekanların önlerinde, ilçe halkının baktığı her yerde bulunan “Sevince” sloganlı bilboardlar sosyal medyada ilçe gündemine oturdu. Erkin Koray’ın ilçede konser vereceği yorumlarına da neden olan afişler gençlerin yeni selfie çekim alanları haline geldi. Yalnızca Çayırova’da bulunan “Sevince” afişlerinin neyi ifade ettiğiyle ilgili reklam firmasının açıklama yapmaması gizemi ve merakı büyüttü.

Birçok firmanın tanıtımını yapmak, ürün ve hizmetlerini pazarlamak ve markasına dikkat çekmek için kullandığı bilboard, afiş ve pankart çalışmasından farklı olarak “Sevince” çalışması uyandırdığı merak ve gördüğü ilgiyle şimdiden hedefine ulaştı, planlanan dikkati fazlasıyla çekti. “Sevince” merak uyandırmaya devam ederken reklam çalışmasını yapan firmanın açıklama yapması bekleniyor.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/6127993/gizemli-sevince-afisleri-buyuk-merak-uyandirdi