Ünlü yine Hürriyet’e yüklendi: “İzmitli 2 senedir proje bekliyor”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek basın mensuplarıyla kahvaltı yaptı. Ünlü’ye İl Başkan Yardımcısı Vedat Kuru da eşlik etti. Kahvaltı sonrası gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Ünlü, “Teröristi destekleyenlerin mecliste yeri yoktur. Artık eski Türkiye de yoktur 15 Temmuz’dan önceki Türkiye de yok. İnanıyoruz ki gereken yapılacaktır Çünkü artık ne Türk milleti ne de MHP bunları mecliste istemiyor” ifadelerini kullandı.

“YARGI GEREKENİ YAPACAKTIR”

Ünlü açıklamalarının devamında Selçuk Özdağ’a yapılan saldırı ile alakalı olarak, "Bugün MHP Lideri Devlet Bahçeli, bütün ülkücülere aynı anda zıplayın dese 15 şiddetinde deprem olur. Biz böyle bir şey yapacak olsak ne saklarız ne de kimseden korkarız. Birileri kalkıp kendilerini dövdürüyor sonra MHP’yi hedef gösteriyor. Bunlar basit ve komik olaylardır. Kendi kendilerini dövdürüp MHP’ye suçu atanlara yargı gerekeni yapacaktır” dedi.

“İMAMOĞLU’NA YAPTIRSIN”

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü son olarak İzmit Belediyesi'ne yüklendi. Ünlü, "Siyasi şovunu yapıp kimse İzmitlilerle dalga geçmesin. Yok dal öğütüp 12 milyon kar edeceğiz gibi laflar şovdur. Teleferik projesini yapsınlar takdir edelim yapamazsa söylesin İmamoğlu'na onu da yaptırsın. Cedit projesi gibi yaptım yapacağım demenin sonra kaçmanın sonu gelsin. İzmitli 2 senedir proje bekliyor” dedi 

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/6321233/unlu-yine-hurriyete-yuklendi-izmitli-2-senedir-proje-bekliyor