Gelecek Kocaeli yüz yüze toplandı

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran’ın başkanlığında gerçekleştirilen genişletilmiş il divan toplantısına teşkilatın tüm kademelerinden yoğun katılım oldu. Başkan Başaran yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

“- Pandemi koşulları nedeniyle sıkıntılı süreç yaşanıyor. Mübarek Ramazan ayı, üç haftalık tam kapanma ve teşkilat mensuplarımız arasında korona vakalarının yaşanması nedeniyle bir süredir yüz yüze bir araya gelemedik. 1 Haziran’dan itibaren hayat biraz daha normale girecek. Mümkün olduğunca temizlik, maske, mesafe kurallarına uyalım.

SANDIK MÜŞEHİTLERİ ATANIYOR

Biz ise bundan sonra daha fazla sahada olabileceğiz. Hem ilçe teşkilatlarımız hem de il yönetimi olarak bizler bir program dahilinde ziyaretlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Üye kayıtları, teşkilatlanma çalışmalarımız da ayrıca devam ediyor. Mahalle temsilcileri ile sandık müşahitlerini de belirlemeye başladık. Kim ne derse desin geldiğimiz nokta, aldığımız yol küçümsenemez. Yeterli mi elbette değil. Daha çok kenetlenip, sahaya ineceğiz. İlk seçimde sürpriz yapacak parti biz olacağız”

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/7249757/gelecek-kocaeli-yuz-yuze-toplandi