Aydınlar Ocağı’nda başkan değişmedi: Süleyman Pekin

Mayıs ayında yapılması gereken, ancak pandemi nedeniyle ertelenen olağan genel kurulda seçimlere mevcut başkan Süleyman Pekin’in önderliğindeki tek listeyle gidildi. 114 üyesi bulunun Kocaeli Aydınlar Ocağı’nın genel kurulunda Divan Başkanlığını Av. Ruhittin Sönmez, katiplikleri Mustafa Yakar ve Ali Osman Aydın yaptı. Yönetim kurulu faaliyet raporu, mali rapor ve denetim raporu oy birliğiyle kabul edildi.

PEKİN: “2023 HEDEFİMİZ OLSUN”

Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Süleyman Pekin, üyelere teşekkür ederken, 2023’e kadar Kocaeli Şurasını gerçekleştirmek için hedef belirledi. Başkan Pekin şunları söyledi: “Bundan sonraki süreçte Kocaeli şurası yapmak istiyoruz. Şurada fikrin yeniden inşaası ve tüzüğün yeniden ihyası ve yeniden yapılanma başlıklarıyla gerçekleştirebiliriz. Buda 2023’e kadar yapacağımız hedeflerden biri olarak kayda geçsin. Yapamamakta hesap sorulsun. Her şey için teşekkür ederim”

GÖREVE SEÇİLEN İSİMLER

YÖNETİM: Süleyman Pekin, İdris Türkten, Doç. Tekin Yeken, Av. Şeref Gönenli, Hikmet Baltacı, Fazıl Taş, A. Kadir Tiryaki, Yasin Dükmen, Av. Gürkan Uysal.

DENETİM: Dr. Nural Savcı, Dr. Özcan Avcı, Mustafa Çintaş.

İLİM VE İŞTİŞARE HEYETİ: Av. Ruhittin Sönmez, Dr. H. İbrahim Kahraman, Ahsen Okyar, Abdurrahman Akgül, Ahmet Baykuş, Ali Kahraman, Alptekin Cevherli, Av. Naci Kara, Ayşegül Yüken, Aytekin Uzun, Cemil Uslu, Dr. Hakan Turan, Dr. Bekir Günay, Dr. Ömer Erdal, Emre Evren, Feyzullah Divli, Halit Bayhan, İdris Karakaş, İsmail Çevikel, Kadem Duran, M. Eren Elmalı, Mehmet Özer, Mevlüt Belen, Murat Pala, Murat Yılmaz, Musa Ordu, Mustafa Atalay, Mustafa Çatalkaya, Niyazi Aksoy, Numan Altuğ Öksüz, Orhan Çakar, Osman Ölçer, Recep Sarısakal, Remzi Turan, Salih Karabey, Şener Keser, Şenol Karamus, Taylan Katak, Yavuz Dursun, Yücel Alpay Demir, Yüksel Korkmaz.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/7345194/aydinlar-ocaginda-baskan-degismedi-suleyman-pekin