Kartepe ek hizmet binası sona yaklaştı

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, inşaat işi hızla süren ek hizmet binasında incelemelerde bulundu. Başkan Yardımcısı Murat Balaban’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Kocaman, ek hizmet binasının kısa sürede hizmete gireceğini belirtti. İnceleme sonrası açıklama yapan Mustafa Kocaman, “Fen İşleri, Temizlik İşleri, İşletme ve Park Bahçeler müdürlüklerimizi bir araya getireceğimiz ve daha etkin şekilde hizmetlerin sunulmasını sağlayacağımız binamızın devam eden çalışmalarını inceledik.

MERKEZDEN YÖNETİM

Araç bakımı için kullanılacak olan kademe birim ile de araçların bakımını hızlı ve ekonomik bir şekilde yapacağız. Yapılan çalışmaları kısa sürede tamamlayıp hizmete almayı planlıyoruz. Burada yer alacak olan müdürlüklerin tek noktada toplanmasıyla daha hızlı koordinasyon sağlanarak, daha verimli hizmet sunulmasını hedeflemekteyiz” dedi.

4 MÜDÜRLÜK OLACAK

Kartepe Belediyesi ek hizmet binası inşaatı 2 bin 405 metrekare alanda hızla devam ediyor. Ek hizmet binasında Fen İşleri, Temizlik İşleri, İşletme ve Park Bahçeler müdürlükleri hizmet verecek. Bu müdürlüklerin yer aldıkları garajlardaki araç ve ekipmanlar da ek hizmet binasına taşınacak. Aynı zamanda ek hizmet binasının 40 bin metrekare açık alanı bulunuyor. Binada toplantı salonları, teknik ofisler, bilgi işlem odası, işyeri hekimi odası, mutfaklar, depolar, çevre koruma birimi, atölye, işçi dinlenme odası, soyunma odaları, arşiv, zabıta ve malzeme odası yer alacak.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/7517333/kartepe-ek-hizmet-binasi-sona-yaklasti