Kartepe Gelecek Partisi Başkan Kocaman’ı ziyaret etti

Geçen yıl AK Parti’den istifa eden Emel Oruç, Gelecek Partisi’ne katılmış ve Kartepe İlçe Başkanlığına atanmıştı. Yönetim kurulunu oluşturan Oruç, önümüzdeki ay ilçe birinci olağan ilçe kongresini gerçekleştirecek.

KOCAMAN’I DAVET ETTİ

Gelecek Partisi Kartepe İlçe Başkanı Emel Oruç, AK Parti’den tanıdığı başkan Mustafa Kocaman’ı dün belediye binasında ziyaret etti. Kocaman’ı önümüzdeki ay gerçekleştirilecek ilçe kongresine davet etti. İlçe yönetim kurulu üyeleri Halim Koca, Oğuzhan Çimen ve Güngör Akıncı’nın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Oruç, bir dönem aynı parti çatısı altında siyaset yaptıklarını şimdi ise farklı partilerde bulunduklarını belirterek, ilçede muhalefet konumunda olduklarını belirtti. Muhalefet partisi olanak ilçenin sorunlarını ve halkın beklentilerini kamuoyuna paylaşacaklarını ve iktidar partisinden ise çözüm beklediklerini söyledi.

KOCAMAN: “BİZİ ÇALIŞTIRIN”

Ziyarette konuşan başkan Kocaman, ilçedeki muhalefet partilerinin olumlu ve yapıcı tüm eleştirilerine açık olduklarını belirtti. Kocaman, “İlçe genelinde bizim göremediğimiz, fark edemediğimiz konular olabilir. Bunları gündeme getirin, bize aktarın çözelim. Bir nevi bizi çalıştırın. Bundan büyük bir memnuniyet duyarım. Zaten biz siyasetçilerin amacı halka hizmet etmek değil mi? Rakip partilerde de olsak ortak paydamız hizmet etmektir.” ifadelerini kullandı.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/7526794/kartepe-gelecek-partisi-baskan-kocamani-ziyaret-etti