Derince’de altyapısı biten caddelere asfalt

10 MAHALLEDE ÇALIŞMA

İSU Genel Müdürlüğü abonelerine sağlıklı altyapı ve kaliteli hizmet anlayışıyla Kocaeli’de yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda Derince’de 2020 yılında başlayan çalışmalarla birlikte tüm altyapı hatları yenileniyor. 10 mahallede devam eden çalışmalar kapsamında içmesuyu, kanalizasyon hatları yenileniyor ve sağanak yağışlara karşı yağmursuyu hatları yapılıyor.

ALTYAPI VE ÜSTYAPI

Altyapısı tamamlanan bölgelerin üstyapı çalışmalarını hız kesmeden sürdüren İSU Genel Müdürlüğü, Yavuz Sultan Mahallesi’nde altyapı yenileme çalışmaları ile üstyapı çalışmaları gerçekleştiriyor. Canan Caddesinde tamamlanan altyapı çalışmalarının ardından üstyapı çalışmaları kapsamında asfalt serimi yapıldı. Yadigar, Manolya, Tayfun, Hacı Ömer ve Marmara Caddelerinde üstyapı çalışmaları da devam ediyor.

YÜZDE 55’İ TAMAMLANDI

Yenikent, Fatih Sultan ve Mersincik Mahallesi ile Çınarlı Mahallesi’nin TEM Otoyolu üstündeki kısımların altyapı çalışmaları da tamamlandı. Yavuz Sultan ve İbni Sina Mahallesi’nde altyapı hatları yenileme çalışmaları devam ediyor. 2022 yılı içerisinde tamamlanması hedeflenen altyapı ve üstyapı yenileme çalışmalarında, geçen 1 yıllık sürede toplam işin yüzde 55’lik kısmı tamamlandı.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/7744145/derincede-altyapisi-biten-caddelere-asfalt