Efsane Hamburger geri döndü

İzmit’e hamburger lezzetini getiren isim olarak bilenen ve hamburgerci dayı lakabıyla tanınan Nevzat Çıtak bir süre ara verdiği mesleğine dönüyor. Karabaş Mahallesi Leyla Atakan Caddesi No 2/A (Asayiş Şube karşısı) adresinde ‘Efsane Hamburger’ markası ile sevilen lezzetini bir kez daha Kocaelilerle buluşturacak olan Çıtak, 6 Eylül Pazartesi günü tezgahın başına geçecek.

YILLARIN TECRÜBESİ

1975 yılında başladığı mesleğinde bir marka haline gelen ve 35 yıl boyunca Yürüyüş Yolu Fevziye Camii karşısında açtığı hamburger restoranında hizmet veren Nevzat Çıtak’ın yeni iş yeri markası olan ‘Efsane Hamburger’ 5 personeliyle sabah 10.00 ile akşam 20.00 saatleri arasında hizmet verecek. İşletme menüsünde hamburger çeşitlerinin yanı sıra sosisli sandviç ve tost çeşitleri de yer alacak.

KALİTELİ HİZMET

50 kişilik iş yeri kapasitesinin yanı sıra paket servis imkânı da sunacaklarını ifade eden işletme sahibi Nevzat Çıtak, “Yeni bir heyecan, yeni bir marka ile pazartesi günü tezgâhımızın başına geçeceğiz. Kocaeli’ye hamburger lezzetini ben getirdim. Şimdi tekrar bu lezzeti halkımızla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyorum. Tecrübemiz ve kalitemizle müşterilerimize en güzel hizmeti vereyi hedefliyoruz. Efsane lezzet geri döndürüyoruz” dedi.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/7747353/efsane-hamburger-geri-dondu