İş mahkemeleri taşındı

HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kadıköy Mahallesi Katlı Otopark alanında inşasına başlanılan ve 3 bin 200 metrekarelik bir alana sahip olan yeni İş mahkemeleri ile Asliye Ticaret mahkemeleri biriminde çalışmalar sona erdi. İş ve Asliye mahkemeleri de yeni adli yılla birlikte çalışmaların tamamlandığı binaya taşındı. Toplam 60 personelin çalıştığı alanda 8 adet duruşma salonu yer alıyor, Bununla birlikte 13 adet hakim odası, 13 adet mahkeme kalemi odası, 2 adet ara bulucu ve vezne bulunuyor.

TEMİZ GÖRÜNÜME SAHİP

Kadıköy Mahallesi Katlı Otopark alanında inşası tamamlana İş Mahkemeleri ve Asliye Mahkemeleri’nin yeni hizmet birimi oldukça temiz bir görünüme sahip. İçerisinde personelin de bulunduğu alanda avukatlar için ayrılan bölümde eşyalar ve teknolojik ekipmanlar da hazır bir şekilde kurumlara tahsis edildi. Koridorlarında sosyal mesafeye vurgu yapılan yeni alanda, duvarlar bilgilendirici ve uyarıcı görsellerle renklendirildi.

AVUKATLARIN ALANI: Toplam 60 kişilik bir personel ekibinin görevli olduğu yeni birimde avukatlara da yer ayrılmış durumda.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/7802121/is-mahkemeleri-tasindi