Kaplan kardeşler sünnet oldu

Yazlık Hanedan Ilıca adlı mekanda gerçekleşen sünnet töreninde Kaplan ailesini eş, dost ve akrabaları yalnız bırakmadı.

DUALAR EDİLDİ, SEMAZENLER DÖNDÜ

Gölcük Donanma İlköğretim Okulu 2.Sınıf öğrencisi Yusuf Melih Kaplan(8) ve Şirinköy Anaokulu öğrencisi kardeşi Süleyman Semih Kaplan’ın sünnet töreni son derece görkemli bir programla gerçekleşti.

Çocukların Karagöz-Hacivat gösterisiyle eğlenip vakit geçirdiği sünnet törenin açılışı Gölcük Müftü Yardımcısı Vaiz Adnan Yıldız’ın Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Yapılan duanın sonrasında semazenlerin yaptığı gösteri de büyük ilgi gördü. Kaplan ailesinin mutlu gününe katılanlara daha sonra etli pilav ve diğer ikramlar dağıtıldı.

Hacer-Uğur Kaplan çiftini kutlayan katılımcılar, sünnet çocukları Yusuf Melih ile Süleyman Semih’e de geçmiş olsun dileklerini ilettiler. 

AİLE BÜYÜKLERİ-  Yusuf Melih ile Süleyman Semih’in anneanneleri Emine Mutlu ve babaanneleri Gülnaz Kaplan da torunlarının bu özel gününde en mutlu kişilerin başında geldi.

SEMAZEN GÖSTERİSİ- Sünnet düğününde katılımcılara sunulan semazen gösterisi büyük ilgiyle izlendi.

YAKIN DOSTLARI- Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Recep Haldız ve Haldız Grup Yönetim Kurulu Üyesi Veli Haldız da yakın dostları Uğur Kaplan’ı bu mutlu gününde yalnız bırakmadı, tebriklerini iletmek için yanında oldu.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/7809160/kaplan-kardesler-sunnet-oldu