Okur: 102 mahalleyi tek tek gezeceğiz

BASININ FARKINDAYIZ

MHP İzmit İlçe Başkanlığına geçtiğimiz ay atanan ve 44 kişilik yönetimini tamamlayan Kemal Okur, gazetemizi ziyaret etti. Yerel basının öneminin farkında olduklarını ve ilişkilerini sıkı tutmak için çalışmalara basından başladıklarını söyleyen Okur, 44 kişilik yönetiminin tamamını aktif siyaset yapan partililerden seçtiklerini kaydetti. İl ve ilçe başkanlarının gençlerden atanmasıyla parti içinde gençlerin önünü açıldığını belirten Okur, cumartesi günü geniş üye katılımı olacağını kaydetti.

ENERJİMİZ YÜKSEK

İlçe başkanlığına atandıktan sonra yönetim için tüm adaylarla tek tek görüştüğünü söyleyen Kemal Okur, “Yönetim için elimizde yaklaşık 500 kişilik bir liste vardı. Biz listeden çalışacak, zaman ayıracak 44 kişiyi belirleyip tek tek konuştuk. Yönetimimizin üçte biri ülkü ocaklarından, üçte biri hiç siyaset yapmamış heyecanlı arkadaşlarımızdan, diğerleri ise partimizde siyaset yapmış tecrübeli üyelerimizden oluşuyor. İddialı ve enerjisi yüksek bir ekip olarak çalışacağız.

ÜYE KATILIMI OLACAK

Kocaeli’de siyaset il başkanlarının üzerinden yürütülüyor. Biz bunu değiştirmek istiyoruz. İlçemizle ilgili tüm sorunları biz takip edeceğiz. 102 mahallemizi tek tek gezeceğiz. Dokunmadığımız kimse kalmayacak. Tüm mahallelerimizin sorunlarını tek tek belirleyerek bunları bir rapor haline getirip il başkanlığımıza ve genel merkezimize vereceğiz. Cumartesi günü de Maide Düğün Salonu’nda üye katılımı yapacağız. Partimizde gençlerin önünü açılması ile üye olacaklar arasında en fazla gençler yer alacak” dedi.

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/7826344/okur-102-mahalleyi-tek-tek-gezecegiz