Çayırova’ya yeni aile sağlığı merkezi yapılacak

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’un makamında gerçekleşen protokol imza törenine Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ile İl Sağlık Müdürü Dr. Yüksel Pehlevan katıldı. Çayırova Akse Mahallesi’ne yapılacak yeni kompleks 9 birimden oluşacak. Komplekste; Aile Hekimliği Birimli Aile Sağlığı Merkezi, Çocuk Kulübü, Genç Bilgi Evi, Kadın Kurs Merkezi, Spor Salonu ve Çok Amaçlı Salon ile İdare Odasından oluşacak Aile Sağlığı Merkezi ve Bilgi Evi Projesi yer alacak.

OKULDAN SONRA SAĞLIK KOMPLEKSİ

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ve İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan, projenin detayları hakkında sunum yaptı. Çayırova’ya çok güzel bir yatırım yapılacağını anlatan Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, şunları söyledi:

“- Bu çok güzel yatırımı kıymetli Belediye Başkanımız Bünyamin Çiftçi yapıp, bize teslim edecek. Daha önce de başkanımızla %100 Eğitime Destek Kampanyası kapsamında yapılacak olan Spor Lisesi ile ilgili önemli bir protokol yaptık. Başkanımızı tebrik ediyor, kutluyoruz. Özellikle bu bölgemizde yapımı devam eden hastanemiz, diğer yatırımlarımız ve bugün protokolünü yaptığımız aile sağlığı merkezimiz ile bölgedeki sağlık hizmetleri alanında çok güzel bir noktaya geleceğiz. Kocaeli’mize ve Çayırova’mıza hayırlı olsun.”

- Özgür Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/7853434/cayirovaya-yeni-aile-sagligi-merkezi-yapilacak